Komunikat

Uwaga - komunikat

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż w związku z epidemią koronawirusa oraz decyzjami administracyjnymi podjętymi przez władze polskie, niemieckie i duńskie jesteśmy zmuszeni do zawieszenia naszych usług transportowych do odwołania.

Rozprzestrzeniający się wirus a także obostrzenia dotyczące podróżowania i przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi krajami, nie pozwalają nam w sposób bezpieczny, niezagrażający Państwa zdrowiu ani życiu świadczyć usług transportowych na trasie Polska – Niemcy – Dania.

Naszym priorytetem zawsze było bezpieczeństwo pasażerów oraz pewność, że będziemy mogli Państwa dowieźć do celu. W obecnej sytuacji nie jest to możliwe.

Codziennie w godzinach 8:00 – 16:00 jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów widniejącymi na naszej stronie.

Przypominamy, że rezerwacje na późniejsze terminy można składać drogą mailową lub za pomocą naszej aplikacji (do pobrania w sklepie Play lub apStore).

Prosimy na bieżąco śledzić nasz profil na Facebooku www.facebook.com/przewozydunczyk/ oraz naszą stronę www.dunczyk.com. Będą się tam pojawiały informacje dotyczące możliwości wznowienia usług.

Z życzeniami zdrowia,
Pracownicy firmy Duńczyk.
#zostanwdomu