O Firmie - Dunczyk

O Firmie

Firma Duńczyk istnieje na rynku od ponad piętnastu lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu możemy Państwu zapewnić bezpieczną i komfortową jazdę.

 

Aby móc zagwarantować jak najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, do każdego samochodu przydzielona jest odpowiednia ilość kierowców. Posiadamy flotę bogato wyposażonych pojazdów do przewozu osób i paczek, dbając o to, by były w jak najlepszym stanie technicznym. Z tego też powodu, każdy bus przechodzi cotygodniowe badania techniczne. Wszystko to pozwala nam być do Państwa dyspozycji w każdej sytuacji i każdym miejscu. Nie ograniczamy się bowiem jedynie do naszego regionu.

 

Oferujemy przewozy zagraniczne z całej Danii i niemal całej Polski, dowożąc naszych Klientów zawsze na czas!

tlo o firmie

Duńczyk TV

więcej >

www.fc.dunczyk.com - FC Dunczyk Serie 4 B (Pulje 3)

F.C. Duńczyk, to polski IV ligowy klub piłkarski, założony w Danii. Pomysłodawcą założenia drużyny był Prezes oraz pracownicy firmy przewozowej Duńczyk. To dzięki wspólnemu zamiłowaniu do sportu powstał pomysł stworzenia polskiego klubu piłkarskiego w Kopenhadze. Sam Pan prezes jest instruktorem i jednocześnie trenerem, co umożliwiło szybki start drużyny. Postanowił także sfinansować koszt wynajmu hali, a w późniejszym czasie stroje dla zawodników. Udało się także przeprowadzić rozmowy z kilkoma Polakami prowadzącymi swoje firmy w Danii, co w późniejszym czasie może zaowocować nowymi sponsorami. .

obrazek druzyna

Sam klub istnieje od 2010 roku i sukcesywnie pnie się w górę, dzięki kolejnym zwycięskim spotkaniom. Symbolem klubu jest orzeł oraz piłka nożna na biało czerwonym tle, umieszczona z przodu koszulki, zaś na sercu dumnie widnieje Polskie godło.

 

Kapitanem drużyny F.C. Duńczyk jest Arek, który świetnie sprawuje się w swojej roli i dzięki któremu cała drużyna jest zgrana i za każdym kolejnym meczem pnie się po kolejne zwycięstwa.

 

W przyszłości chcąc urozmaicić mecze, a także sprawić by spotkania stały się rodzinną zabawą i mile spędzonym czasem, planowana jest gra na sztucznej trawie, a nawet boisko z trybunami, tak by mecze mogły być rozrywką dla wszystkich chcących urozmaicić sobie czas.